Фестиваль Ту Стань 2016

 
Добавлено: 2016-07-18 11:09:08 Новости Культура
Компания: Тустань
5-7 серпня 2016 відбудеться Фестиваль української середньовічної культури Ту Стань 2016
 

5-7 серпня 2016 відбудеться Фестиваль української середньовічної культури Ту Стань 2016. Фестиваль української середньовічної культури, який цього року змінює формат з огляду на події в країні. Цьогоріч запрошуємо Вас на зустріч давніх друзів та нових гостей Заповідника у середньовічному містечку, яке розташується на фестивальній галявині у підніжжі скель.

Щороку відбувається біля пам’ятки архітектури ІХ-ХІІІ ст., наскельного міста-фортеці Тустань. Залишки неприступної колись твердині знову оживають, їх штурмом беруть татари і захищають воїни-русичі. 

дея цьогорічного фестивалю «Ту Стань!» – це події ХІІІ століття, які мали на меті об’єднати Європу у боротьбі проти монгол. Ще в 13 ст. Україна виступила щитом між Європою і Азією. У сучасній історії України можна провести чимало паралелей з історією державних об`єднань, які існували на українській території у попередні епохи. Під час фестивалю, Ви матимете змогу взяти участь у реконструкції побуту часів короля Данила Романовича, який виступив проти ординців, зміцнив Галицько-Волинську державу й намагався відновити незалежну Русь.

Запрошуємо зануритися в середньовічний побут, взяти участь в найрізноманітніших майстер-класах. Навчитися середньовічних танців, виліпити справжнє горнятко на гончарному колі, постріляти з лука – це далеко не все, що ви зможете під час триденної забави.

Ремісники, надаючи колориту і атмосферності, продаватимуть середньовічний крам та будуть частувати всіх охочих справжніми середньовічними стравами.
Відчути справжній середньовічний дух легіні XXI ст. матимуть змогу під час лицарських поєдинків в справжніх обладунках та зброєю.
А лицарі слова візьмуть участь у змаганнях під час поетичного турніру на літературній галявині.

Під час фестивалю відбудеться відкриття інтерактивної скульптурної групи “Щит Європи”, яка знаходитиметься в Заповіднику до зими. За планами майстрів, відвідувачі самостійно зможуть “оживляти” скульптуру і приводити її в рух.

 

  •  
 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты